Prodej a servis výpočetní techniky

V nabídce máme široké portolio počítačů značky COMFOR, na které poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Již od roku 1995 dodáváme pro zákazníky požadují kvalitu a spolehlivost počítače IBM/Lenovo. Jejich výrazným specifikem je především bohatá sada nástrojů, které umožňují snadnou správu těchto PC v síti, snadnou obnovu konfigurace po havárii, poskytují pokročilé prvky zabezpečení dat. Současná řada IBM ThinkCentre představuje špičku v oblast

i PC. Součástí dodávky PC jsou legálně předinstalované operační systémy a software.

Nedílnou součástní naší nabídky jsou notebooky. Jejich podíl na trhu neustále roste. Zákazník rozhodující se mezi stolním PC a notebookem dnes stále častěji volí právě notebook. Vzhledem k dnes již srovnatelnému výkonu a možnostem rozšíření nacházejí notebooky své místo nejen ve firmách, ale i v domácnostech. Naši zákazníci preferují značky ACER a IBM/Lenovo.

V souvislosti s dodávkami informačních systémů AltusVario je nezbytné zabezpečit také vhodný server. Po mnohaletých dobrých zkušenostech můžeme doporučit servery DELL a Lenovo, které jsou vyráběny v mnoha variantách od malých jednoprocesorových serverů až po robustní víceprocesorové systémy.

Samozřejmostí jsou také dodávky běžných periférií, počítačových komponent, operačních systémů, software a dalšího materiálu. V nabídce naleznete široký sortiment tiskáren, multifunkčních zařízení, skenerů, základních desek, procesorů, pamětí, disků, optických mechanik, grafických karet, klávesnic, myší a dalších komponent k PC. Dodáváme bohatý sortiment značkového software. Rovněž nabízíme veškeré typy aktivních i pasivních síťových prvků.

Spolupracujeme s významnými distributory výpočetní techniky – SWS a.s., AT Computers a.s., ASM spol. s r.o., C Servis Liberec s.r.o. a dalšími.
Servis

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na počítačích, monitorech, tiskárnách a ostatních perifériích. Záruční servis se řídí podle platných Záručních podmínek. Sjednáváme také speciální servisní smlouvy.

V rámci servisu provádíme:

  • modernizaci počítačů
  • údržbu počítačů a periférií
  • testování hardware
  • instalace, konfigurace a optimalizace licenčního software
  • technické poradenství

Termíny oprav:

  • standardní oprava PC do 24 hodin
  • dílenská oprava monitoru, tiskárny do 7 dnů

Ve spolupráci s externí firmou zajistíme také záchranu dat z různě poškozených datových médií.

Na vyžádání provádíme také softwarový audit.

Scroll to top